tuli

Vytlač príspevok
Odporuč príspevok
Bookmark and Share PRIDAŤ NA VYBRALI.SME.SK

S kartou budeme telefonovať za dve koruny

Telefónica O2 dnes prvýkrát zverejnila niečo zo svojej ponuky. Majitelia predplatených kariet budú môcť vo vlastnej sieti telefonovať za dve koruny.

Ceny volania, ktoré budú platiť zákazníci paušálov zatiaľ nezverejnila. Ale aj z tejto ponuky je zrejmé, že Telefónica O2 sa sústredí na lákania zákazníkov prostredníctvom nízkych cien. Inak vie, že ich nezíska dosť, aby prežila.

Ceny volaní pri paušáloch budú určite ešte nižšie ako pri predplatených kartách. Je to tak u všetkých operátorov, že zvýhodňujú tých, ktorí sa im zaviažu, že každý mesiac budú platiť istú sumu. Puašálni zákazníci sa tak pravdepodobne dočkajú neobmedzených volaní vo vlastnej sieti. Možno aj pred vyčerpaním voľných minút.

Podľa dnešného vyhlásenie Telefónica O2 začne na Slovensku fungovať vo februári. Podľa licencie musí svoje služby začať ponúkať najneskôr do 7. marca. Paušály by mala Telefónica O2 začať ponúkať v druhom štvrťroku.

Veľkou výhodou Telefóniky O2 je, že podpísala zmluvu o národnom roamingu s T-Mobileom. Vďaka tomu jej prostredníctvom budú môcť telefonovať ľudia na celom Slovensku. Nebudú tak musieť čakať, kým si postaví vlastnú sieť.


tema | stály odkaz

Komentáre

  1. sa neviem
    dockat :)
    publikované: 07.12.2006 10:38 | autor: Viera (e-mail, web, neautorizovaný)
  2. ani ja
    ale dufam, ze to niekolkorocne cakanie bude stat za to :)
    publikované: 07.12.2006 11:19 | autor: tuli (e-mail, web, neautorizovaný)
Pozor, na konci je potreba spočítať neľahkú matematickú úlohu! Inak komentár nevložíme. Pre tých lenivejších je tam tlačidlo kúzlo.Prevádzkované na CMS TeaGuru spoločnosti Singularity, s.r.o., © 2004-2014